Sobotnie szkolenie z praktycznego użycia technik pamięciowych na lekcjach języków obcych było bardzo udane. Kreatywność i wyobraźnia!
Zaczęło się od 7 grzechów głównych, po drodze mieliśmy gradobicie i powódź na autostradzie, a skończyło się na niedźwiedziu z brodą, któremu jego przyjaciel ptak wypił piwo w pubie.
A wszystko to, żeby się przekonać, że mnemotechniki działają znakomicie i można się przy tym nieźle bawić.
Zapraszamy nauczycieli języków obcych na kolejne edycje!

Pozdrawiamy wszystkich uczestników!

Tytuł szkolenia: Praktyczne wykorzystanie technik pamięciowych w nauce języka obcego

Data szkolenia: 23 września 2017

Średnia ocen szkolenia*: 4,9/5

Chcesz sprawdzić pełny opis szkolenia? Kliknij: Praktyczne wykorzystanie technik pamięciowych w nauce języka obcego

Pamiętaj, że to, jak i inne szkolenia są dostępne w naszej ofercie dla szkół i przedszkoli.

*wynik średnich ocen szkolenia w ramach ankiety poszkoleniowej