fbpx

20 września o godzinie 14:30, w naszym praktycznym centrum kształcenia, odbyło się bardzo interesujące szkolenie z zakresu wspomagania rozwoju manualnego dziecka. Zajęcia poprowadziła pani Zofia Komorowska – wieloletni praktyk terapii pedagogicznej. Uczestnicy tego szkolenia mieli okazję poznać różne rodzaje technik rozwoju, w tym te wspomagające poprawę sprawności manualnej. Każdy miał szansę przećwiczyć omawiane sposoby pracy na ciekawych narzędziach. Bogata wymiana zdobytych doświadczeń była świetnym zakończeniem naszych zajęć. Wszystkie panie opuściły nasze centrum praktycznego kształcenia z masą świeżych pomysłów na dalszą pracę i szerokim uśmiechem na twarzy.

Pozdrawiamy wszystkich uczestników!

Tytuł szkolenia: Wspomaganie rozwoju manualnego dziecka

Data szkolenia: 20 września 2017

Średnia ocen szkolenia*: 4,8/5

Chcesz sprawdzić pełny opis szkolenia? Kliknij: Wspomaganie rozwoju manualnego dziecka

Pamiętaj, że to, jak i inne szkolenia są dostępne w naszej ofercie dla szkół i przedszkoli.

*wynik średnich ocen szkolenia w ramach ankiety poszkoleniowej