fbpx

Eduprojekt zaprasza wszystkich nauczycieli na promocyjne wrześniowe szkolenia i warsztaty.

Wszystkie zajęcia dla nauczycieli szkół na ten miesiąc zostały wprowadzone w harmonogram zajęć  w specjalnej cenie 99zł za jedno spotkanie! Już teraz zapisz się na jedno z promocyjnych szkoleń prowadzonych przez najlepszych trenerów z całej Polski.

Przygotowaliśmy dla Was 6 różnorodnych tematów. Wśród nich znajdziecie zajęcia wpływające na rozwój osobisty, poznacie nowe praktyczne metody pracy i nowoczesne narzędzia edukacyjne. Naładujcie swoją baterie pomysłów na rozpoczęty już nowy rok szkolny! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem szkoleń. Jesteśmy przekonani, że każdy z Was znajdzie dla siebie wyjątkowo ciekawy temat i dołączy do nas już przy najbliższej okazji. Do zobaczenia wkrótce!

1. Stres przyjacielem ucznia i nauczyciela – 19 września o godzinie 15:0099zł

szkolenie poprowadzi  Ewa Gołofit Pizoń     poznaj szczegóły tego szkolenia

2. Wspomaganie rozwoju manualnego dziecka – 20 września o godzinie 15:00 – 99zł

szkolenie poprowadzi Henryka Cisowska     poznaj szczegóły tego szkolenia