fbpx

18 października w naszym ośrodku szkoleniowym odbyły się kolejne zajęcia dla nauczycieli. Praktyczne szkolenie z tablicy interaktywnej to nie tylko podstawowe wskazówki z obsługi tego narzędzia, ale również praktyka, której tak bardzo brakuje w poznawaniu nowinek technologicznych. Prowadząca zajęcia mgr Renata Rębisz ukazała tablicę jako sposób na zwiększenie motywacji uczniów podczas prowadzonych zajęć przez nauczyciela. Nasz trener  przekazał uczestnikom wiele przydatnych  wskazówek, techniki ułatwiające pracę oraz konkretne aplikacje i programy dostępne w sieci. Wszyscy obecni stwierdzili, że zajęcia były cenną lekcją, każdy mógł zadać niezliczoną liczbę pytań, jak również praktycznie popracować z tablicą, skorzystać z oprogramowania  i rozwiać ewentualne wątpliwości i obawy.

Podnoszenie atrakcyjności zajęć przy pomocy tablicy to przede wszystkim ciekawe pomysły.

Na szkoleniu poruszono ważne zagadnienia z zakresu:

• obsługi narzędzia edukacyjnego
  • oprogramowania tablicy
  • programów dostępnych w internecie
  • pomysłów na opracowanie lekcji z multimediami
  • zasobów multimedialnych

Pozdrawiamy wszystkich uczestników!

Tytuł szkolenia: Tablic interaktywna jako motywator w pracy z uczniem

Data szkolenia: 18 października 2017

Średnia ocen szkolenia*: 5/5

Chcesz sprawdzić pełny opis szkolenia? Kliknij: Tablica interaktywna jako motywator w pracy z uczniem

Pamiętaj, że to, jak i inne szkolenia są dostępne w naszej ofercie dla szkół i przedszkoli.

*wynik średnich ocen szkolenia w ramach ankiety poszkoleniowej