W nowym roku 2018, Eduprojekt zaprasza wszystkich zainteresowanych nauczycieli na najlepsze szkolenia w Warszawie. Przygotowaliśmy dla Państwa wiele nowych i pasjonujących tematów. Przypominamy, że ruszył specjalny program szkoleń “Aktywna Tablica” – dedykowane szkolenia z obsługi i nowoczesnej pracy przy pomocy Tablicy Interaktywnej.

Styczeń:

1. Logarytmika dla smyka – przedszkole

– 13 stycznia o godzinie 15:30 – 170 zł szkolenie poprowadzi  Sylwia Pachołek-Dąbek

2. Praktyczne tworzenie narzędzi pracy przy pomocy TIK

– 13 stycznia o godzinie 14:00 – 190 zł szkolenie poprowadzi  Ewa Stolarczyk

3. Stosowanie TIK w nauczaniu, jako narzędzie aktywizujące ucznia do pracy

– 17 stycznia o godzinie 16:00 – 190 zł szkolenie poprowadzi  Michał Szablak

4. Metoda projektu edukacyjnego w przedszkolu – prawidłowa realizacja programu nauczania

– 17 stycznia o godzinie 15:30 – 150 zł szkolenie poprowadzi  Sylwia Pachołek-Dąbek

5. Bajkoterapia w pracy nauczyciela i pedagoga

– 24 stycznia o godzinie 15:30 –150 zł szkolenie poprowadzi  Sylwia Pachołek-Dąbek

6. Tablica interaktywna z prądem – tworzenie scenariuszy pracy

– 25 stycznia o godzinie 15:00 – 139 zł szkolenie poprowadzi  Justyna Olczak

Zapraszamy serdecznie. Zapisów można dokonywać online, telefonicznie bądź mailowo.

Wystawiamy fakturę dla wszystkich uczestników, imienne certyfikaty wydawane są po zakończeniu szkolenia.

Eduprojekt – centrum szkoleniowe dla nauczycieli

ul.Białołęcka 186 D Warszawa-Białołęka

mail: biuro@edu-projekt.pl