fbpx

Eduprojekt to nowoczesne centrum kształcenia nauczycieli, uczniów oraz rodziców. Zapewniamy wszystkim uczestnikom naszych warsztatów najwyższy standard i komfort zajęć. Współpracujemy z najlepszymi trenerami oraz praktykami ze sfery edukacji. Co miesiąc przygotowujemy zestawienie proponowanych szkoleń stacjonarnych, które odbywają się w naszym centrum edukacyjnym – Warszawa Białołęka. Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszej oferty szkoleniowej, dzięki Eduprojekt szkolenia nie muszą być już synonimem słowa “nuda”. Naszym celem jest przekazywanie cennej wiedzy oraz umiejętności w przyjazny dla każdego sposób.

Proszę pamiętać, że na każdego uczestnika naszych zajęć czeka zawsze:

• bardzo dobra atmosfera szkoleniowa,
  • porządna dawka informacji,
  • mnóstwo praktycznej wiedzy,
  • przepyszne ciasto,
  • ciepłe i zimne napoje.

Zachęcamy do aktywnego korzystania z prostego systemu rezerwacji miejsc na naszym portalu, dzięki szybkiej i darmowej rejestrację na naszej stronie można utworzyć swoje własne konto umożliwiające:

• darmową rezerwację miejsc na dowolne szkolenia,
  • dostęp do płatności online: PayU oraz Tradycyjnym przelewem,
  • możliwość zbierania elektronicznych certyfikatów oraz faktur Online.

Zgłoszenia na szkolenia przyjmujemy także w Tradycyjny sposób jakim jest pobranie i prawidłowe wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego oraz przesłanie go na adres biuro@edu-projekt.pl . Formularz można pobrać na stronie danego szkolenia bądź KLIKNĄĆ TUTAJ.

Sprawdź nadchodzące szkolenia i warsztaty w atrakcyjnych cenach.

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z nowymi szkoleniami i wydarzeniami.