Szanowni Państwo.

W związku z naszym aktywnym rozwojem oraz przyjętą przez nas strategią dostarczania najlepszych szkoleń i warsztatów dla wszystkich nauczycieli, Eduprojekt przygotowało ofertę szkoleń skierowanych do nauczycieli wychowania przedszkolnego. Profesjonalne zajęcia można znaleźć w naszych opublikowanych i nadchodzących harmonogramach szkoleń. Trenerem specjalizującym się tą tematyką jest Pani mgr. Sylwia Pachołek-Dąbek: doświadczony pedagog, logopeda, specjalista emisji i higieny głosu, dyplomowany nauczyciel wychowania przedszkolnego i terapeutka indywidualna oraz grupowa. Zapraszamy do zapoznania się z następującymi szkoleniami Pani trener:

1. Logarytmika dla smyka – przedszkole

– 13 stycznia o godzinie 10:00 – 170 zł szkolenie poprowadzi  Sylwia Pachołek-Dąbek

2. Metoda projektu edukacyjnego w przedszkolu – prawidłowa realizacja programu nauczania

– 17 stycznia o godzinie 15:30 – 150 zł szkolenie poprowadzi  Sylwia Pachołek-Dąbek

3. Bajkoterapia w pracy nauczyciela i pedagoga

– 24 stycznia o godzinie 16:00 –150 zł szkolenie poprowadzi  Sylwia Pachołek-Dąbek

4. Trening umiejętności społecznych u dzieci – TUS

– 27 i 28 lutego (system dwóch spotkań)  godzina 15:00-18:00 –220 zł szkolenie poprowadzi  Sylwia Pachołek-Dąbek

Zapraszamy serdecznie. Zapisów można dokonywać online, telefonicznie bądź mailowo.

Wystawiamy fakturę dla wszystkich uczestników, imienne certyfikaty wydawane są po zakończeniu szkolenia.

Eduprojekt – centrum szkoleniowe dla nauczycieli

ul.Białołęcka 186 D Warszawa-Białołęka

mail: biuro@edu-projekt.pl