Stanowiska komputerowe stanowią niezwykle istotny element naszego studia. Komfortowa praca pozytywnie wpływa na proces twórczy 🙂 A i popularne gry pójdą bez problemu 💪

Monitor LG 1920×1080 60hz
Procesor Ryzen™ 5 1600 6 rdzeni 3.2 GHz
Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti
Pamięci RAM 8GB

Jakie domyślne programy znajdziecie na systemie? Domyślnie mamy zainstalowane poniższe oprogramowanie:
Adobe Creative Cloud
Steam
Origin
Spotify
League of Legends
Apex Legends

Użytkownicy komputerów mogą dowolnie instalować programi i gry z legalnych źródeł.

Dodatkowo w naszym lokalu jest dostępna konsola PS4 oraz wiele popularnych gier tj. Fifa, Assasyn, Spider man i wiele wiele innych. Konsola podłączona jest do 40-calowego telewizora.

Chcesz wynająć komputery na godziny? Komputery do wynajęcia dostępne są tylko w okienkach międzyszkoleniowych. Zadzwoń i zapytaj o najbliższe wolne terminy 👉 501194320