Zapraszamy wszystkie dzieci na tegoroczne kursy letnie pt. “Wakacyjny kurs młodego grafika”. Kursy przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w wieku 12-18 lat. Zajęcie w studiu graficznym Eduprojekt to, aż 16 godzin praktycznych zajęć z zawodowymi grafikami + 1h opieki po każdych zajęciach. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi dostępnymi terminami: https://eduprojekt.edu.pl/kursy

Wakacyjne kursy różnią się nieco od regularnych kursów. W okresie wolnym od szkoły podwajamy i potrajamy liczbę godzin w tygodniu. W ciągu jednego cyklu spędzamy 16h w naszym studiu graficznym + po każdych zajęciach dzieci mogą spędzić dodatkową 1h z nami. W tym czasie mogą skorzystać z konsoli PS4, zagrać w gry planszowe czy po prostu posiedzieć i porozmawiać o grafice.

Kurs to nie tylko warsztaty przy komputerach, ale także praca kreatywna w grupach.
ul. Stefana Batorego 36a – Ząbki – 1 minutę od przystanku Wyspiańskiego 02 – obok szkoły podstawowej.

Terminy wakacyjnych kursów rozkładają się następująco:

Lipiec – 2 tygodniowy kurs
(skondensowana wersja 4 tygodniowego kursu)
poniedziałki, środy i piątki – 10:00-12:45 – przejdź teraz

Lipiec – 4 tygodniowy kurs
wtorki i czwartki – 10:00-12:00 – przejdź teraz
wtorki i czwartki 13:00-15:00 – przejdź teraz
wtorki i czwartki 17:00-19:00 – przejdź teraz (brak wolnych miejsc)

Sierpień – 2 tygodniowy kurs (skondensowana wersja 4 tygodniowego kursu)
poniedziałki, środy i piątki – 17:00-19:45 – przejdź teraz

Sierpień – 4 tygodniowy kurs
wtorki i czwartki 13:00-15:00 – przejdź teraz
wtorki i czwartki 17:00-19:00 – przejdź teraz

Koszt 650 zł za 1 os. Przy zakupie dwóch miejsc rabat 10%. Dla rodzeństwa super rabat, drugie dziecko idzie na kurs 50% taniej!

Dla dzieci przygotowane będą napoje oraz różne owoce.

Po każdym kursie dzieci mogą zostać w studiu graficznych jeszcze przez godzinę. Zupełnie bezpłatnie!
Mogą w tym czasie skorzystać z naszej konsoli PS4 lub swobodnie korzystać z komputerów.

Zapraszamy serdecznie!

*W przypadku, gdy rozpisane terminy Państwu nie pasują, a zależy Państwu na udziale dziecka w kursie. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z koordynatorem projektu.
Eduprojekt jest otwarty na inne terminy szkoleń oraz odrabianie zajęć w innym terminie.