To doświadczenie

Eduprojekt to nowoczesne centrum kształcenia praktycznego. Swoje bogate doświadczenie zdobyte w edukacji przekuliśmy w zupełnie nowy projekt. Wiemy jak osiągnąć sukces, wiemy jak ważna jest praca z ogromnym zaangażowaniem i sercem. Daliśmy z siebie dużo by stworzyć dla Państwa to wyjątkowe miejsce. Liczymy na wsparcie oraz szeroką współpracę. Nasze szkolenia są oparte na metodach pracy stosowanych w naszych nowoczesnych placówkach dydaktycznych.

• Tworzymy własne metody pracy

Dzięki naszym inicjatywom stworzyliśmy wiele autorskich programów edukacyjnych. Wykorzystujemy je w naszej codziennej pracy.

• Szukamy najlepszych rozwiązań

Stawiamy na ciągły rozwój naszych placówek. Jesteśmy otwarci na wszystko co nowe. Nie boimy się nowych wyzwań.

• Dbamy o rozwój kadry

Aktywnie wspieramy nauczycieli. Cenimy sobie ich zdanie. Dajemy im możliwość ciągłego rozwoju i motywujemy do dalszej pracy.

Nasi trenerzy

Przed Państwem grupa naszych niesamowitych trenerów, których możecie spotkać na naszych szkoleniach, warsztatach i zajęciach:

• Anna Jastrzębska

• Edyta Wielosz

• Ewa Gołofit-Pizoń

• Ewa Stolarczyk

• Henryka Cisowska

• Ilona Chylewska

• Joanna Chwalisz

• Justyna Jakubiuk

• Katarzyna Grzyb

• Katarzyna Pyzik-Guzy

Magłorzata Godlewska

• Michał Szablak

• Renata Rębisz

• Sylwia Pachołek Dąbek

• Zofia Komorowska

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

• Przygotuj krótką prezentację swojej osoby razem z CV
  • Wyślij nam swoje zgłoszenie na adres: trenerzy@edu-projekt.pl
  • Czekaj na naszą odpowiedź odnośnie Twojego zgłoszenia