Szkolenia z Tablicy Interaktywnej w promocji cenowej 129zł

12 lutego 2018

Zapraszamy na warsztaty wszystkich nauczycieli, którzy chcą nauczyć się efektywnej pracy z użyciem narzędzia jakim jest Tablica Interaktywna. Podczas prowadzonych warsztatów, każdy trener ma za zadanie przedstawić TIK jako narzędzie wzbogacające pracę nauczyciela gdy ten prowadzi swoje zajęcia. Uczestnicy podczas wszystkich warsztatów mają zaprezentowane nie tylko podstawowe działanie tablicy, przybliżane są im również ważne cechy oprogramowania, dostają wiele przykładów pracy z dnia codziennego. Warto wziąć udział chociaż w jednym z trzech naszych dedykowanych szkoleń i odmienić swój styl pracy. Nauka może przestać być rutyną. Sprawdź, który termin szkolenia najbardziej ci odpowiada i zarezerwuj sobie miejsce za darmo już dziś.

DEDYKOWANE SZKOLENIA Z TABLICY INTERAKTYWNEJ:

„Stosowanie TIK w nauczaniu, jako narzędzie aktywizujące ucznia do pracy” – 129 zł za osobę

21 MARCA, START 16:00 sprawdź szczegóły tego szkolenia

„Tablica interaktywna z prądem – tworzenie scenariuszy pracy” – 129 zł za osobę