Filozofia Kaizen jako sposób na skuteczne działanie – 99zł

(wtorek)

Potrzebujesz zmiany, czujesz, że dusisz się w schemacie, w którym funkcjonujesz ? Podejmujesz różne kroki, lecz są mało skuteczne i za chwilę wszystko jest tak jak dawniej ? Uczestnicy szkolenia po szkoleniu będą rozumieć filozofię kaizen i na jej podstawie nauczą się wprowadzać konstruktywne zmiany na poziomie swojego warsztatu pracy oraz funkcjonowania osobistego.

• Wypracowanie zasad zmian zgodnie z filozofią kazein.
  • Poznanie zasady wyznaczania celów.
  • Wyznaczenie kierunków rozwoju osobistego i zawodowego. Przedstawienie techniki dochodzenia do wyznaczonego celu rozwojowego na poziomie rozwoju osobistego.
  • Przeanalizowanie studium przypadku poszczególnej osoby, sytuacji. Przekazanie wiedzy do umiejętnego kierowania sobą podczas zmiany.
  • Szkolenie będzie miało charakter aktywnego warsztatu, podczas którego uczestnicy będą mogli przećwiczyć wszystkie zaproponowane narzędzia rozwojowe.