Kreatywnie przez cztery pory roku – warsztat plastyczny: zima cz1. wiosna cz.2

(poniedziałek)

Podczas szkolenia zostanie wykorzystany zbiór autorskich pomysłów na prace bardzo proste i na te bardzo pracochłonne, które możemy wykonać na zajęciach przedszkolnych oraz na prace indywidualne i konkursy. Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które z działaniami plastycznymi spotykają się po raz pierwszy i nie posiadają wybitnych umiejętności manualnych oraz dla bardziej uzdolnionych poszukujących nowych pomysłów i inspiracji plastycznych do pracy z dziećmi w przedszkolach, żłobkach i świetlicach środowiskowych.

• 05 listopada tematem będą prace zimowe cz.1
  • 06 listopada tematem będą prace wiosenne cz.2
  • Zajęcia będą odbywały się w formie warsztatów. Uczestnicy będą mieli możliwość doświadczyć i zabawić się jak dziecko, a wszystkie prace wykonane przez uczestnika pozostaną jego własnością.
  • Techniki malarskie, rysunkowe i graficzne::
    – sensoryczne wysypywanki
    – drapanki – wydzieranki
    – malowanie i rysowanie na różne sposoby
    – kolaż i frotaż, konstruowanie z papieru – prace przestrzenne
  • Tworzenie ekoobiektów oraz praca z gipsem za pan brat.
  • Drugie wcielenie płyty kompaktowej.
  • Różne sposoby prezentowania i tworzenia wystawy prac plastycznych – wytworów dziecięcych.

Po tym szkoleniu

• Nauczysz się nowych technik wykonywania prac plastycznych o tematyce zimy oraz wiosny.
  • Wzbogacisz się o nowe pomysły na pracę z dziećmi w swojej pracy.
  • Wyniesiesz ze szkolenia fizyczne prace, które razem przygotujemy podczas naszych zajęć. Zapewniamy wszystkie materiały do prac.

Inne terminy tego szkolenia ?

• dostępne wkrótce, prosimy o kontakt indywidualny.