Metoda projektu edukacyjnego w przedszkolu

(sobota)

Praktyczny warsztat dla nauczycieli przedszkola. Poznaj jedną z najlepszych metod pracy stosowanych w najlepszych placówkach dydaktycznych. Metoda projektu to nowoczesny sposób pracy z podopiecznymi. Dzięki temu warsztatowi dowiesz się jak prawidłowo realizować program nauczaniu przy pomocy projektów badawczych i materiałów nauczania.

• O metodzie projektu i jej historii – krótki wstęp. Etapy pracy metodą projektów.
  • Poznanie założeń metody projektu i specyfiki stosowania tej metody w przedszkolu.
  • Poznanie etapów pracy metodą projektu w przedszkolu. Zrozumienie wpływu projektów
    badawczych na rozwój dzieci w różnych obszarach.
  • Przygotowanie prawidłowej dokumentacji projektów badawczych.
  • Rola nauczyciela w pracy Metodą Projektu – jak aktywność nauczyciela wpływa na rozwój dzieci.
  • Opracowanie przykładowego projektu do realizacji w przedszkolu – praca w grupach.

• Możliwość rezerwacji miejsca poprzez twoje przedszkole, wystarczy do nas napisać.

Inne terminy tego szkolenia ?

Dostępne wkrótce.