Pozytywna współpraca z rodzicami (coaching) – 99zł

(czwartek)

Ćwiczenia coachingowe dla nauczycieli szkół podstawowych z zagadnienia  pozytywnej i efektywnej współpracy z rodzicami. Przepracuj z nami potencjalne scenariusze, stwórz sobie baterie pomysłów na dalszą pracę w tym obszarze. Dowiedz się jak doświadczeni nauczyciele tworzą kanały komunikacyjne z rodzicami.

• Wypracowanie oraz dookreślenie najważniejszych elementów współpracy z rodzicem.
  • Wygenerowanie realnych propozycji współpracy na różnych płaszczyznach.
  • Przepracowanie efektywnych planów działania opartych na metodach coachingowych.
  • Pozyskanie bateri pomysłów na sprawdzone i efektywne formy współpracy z rodzicami.
  • Praktyczne ćwiczenia obrazujące możliwość tworzenia scenariuszy podejmowanych działań.

Po tym szkoleniu

• Poznasz efektywne metody coachingowe stosowane przez doświadczonych nauczycieli.
  • Twoje kontakty z rodzicami będą pewnym punktem twojej pracy.
  • Zdobędziesz wiele pomysłów na realizację własnego stylu komunikacji z rodzicami.

Inne terminy tego szkolenia ?

• dostępne wkrótce, prosimy o indywidualny kontakt