Tablica interaktywna – praktyczne tworzenie narzędzi pracy -POTWIERDZONE

(sobota)

Warsztat dla nauczycieli, chcących nauczyć się tworzenia narzędzi pracy z wykorzystaniem TIK. Stworzenie  własnych i niepowtarzalnych narzędzi skutkuje znacznym podniesieniem atrakcyjności zajęć dla dzieci. Na tych zajęciach każdy nauczyciel będzie miał okazje wypracowania własnych i niepowtarzalnych sposobów pracy z TIK.  Tablica interaktywna to świetne narzędzie pracy, dzięki niej nauczyciel może dowolnie kształtować swoje lekcję w prosty i przyjemny sposób.

• Zapoznanie z najlepszymi zasadami tworzenia skutecznych narzędzi pracy z wykorzystaniem dostępnych pomocy w internecie.
  • Wspólne tworzenie interaktywnych karty pracy, gier, quizów, ankiet z wykorzystaniem Tablicy Interaktywnej. Aktywna i grupowa praca na najlepszych darmowych portalach edukacyjnych.
  • Wykorzystanie TIK, a atrakcyjne prowadzenie zajęć w klasie.
  • Wypracowanie własnych i niepowtarzalnych sposobów pracy z Tablicą Interaktywną. Ćwiczenia.
  • Praktyczne wskazówki dot. wykorzystania nowoczesnych metod pracy przy pomocy TIK.

Po tym szkoleniu

• Będziesz swobodnie wykorzystywać najlepsze portale edukacyjne dostępne w internecie.
  • Poznasz sposoby na tworzenie gier, quizów, ankiet dla swoich uczniów na każdym poziomie nauczania.
  • Zdobędziesz praktyczną wiedzę ułatwiającą prace z Tablicą Interaktywną
  • Przełamiesz stereotyp obowiązku klasycznej pracy nauczyciela z dziećmi.

Inne terminy tego szkolenia ?