Tablica interaktywna w nauczaniu, jako narzędzie aktywizujące ucznia do pracy – POTWIERDZONE

(sobota)

Praktyczne zajęcia dla nauczycieli wszystkich przedmiotów, chcących zdobyć lub poszerzyć swoja wiedzę na temat wykorzystania tablicy interaktywnej. Poznaj ciekawe oprogramowanie, twórz własne projekty i motywuj swoich uczniów do jeszcze lepszej nauki. Podczas zajęć każdy nauczyciel pozna praktyczne sposoby na aktywną prace z dziećmi przy użyciu TIK. Każdy uczestnik na tym szkoleniu będzie miał unikalną szansę na przepracowanie wielu ćwiczeń z oprogramowaniem i tablicą interaktywną. Należy pamiętać, że tablicy interaktywnej nie należy się bać, a praktyka czyni mistrza.

• Ukazanie tablicy interaktywnej jako narzędzia do zwiększenia motywacji uczniów do nauki i podniesienia atrakcyjności zajęć oraz jakości nauczania.
  • Przedstawienie istotnych zasad eksploatacji tablicy interaktywnej na danych przykładach.
  • Poznanie podstawowych funkcji oprogramowania tablicy interaktywnej, tworzenie własnych projektów z wykorzystaniem zasobów internetowych i multimedialnych.
  • Sprawdzone sposoby na prawidłowe wykorzystanie tablicy jako motywator pracy z klasą.
  • Przeprowadzenie lekcji pokazowych matematyki, polskiego i geografii przy pomocy Tablicy.
  • Ćwiczenia praktyczne, podnoszące efektywność przyswajania wiedzy przez uczniów.

Po tym szkoleniu

• Przełamiesz wszystkie swoje obawy związane z codzienną pracą z narzędziem jakim jest Tablica Interaktywna.
  • Poznasz praktyczne przykłady jak prowadzić zajęcia z Tablicą Interaktywną np. lekcje polskiego, matematyki, angielskiego czy geografii.
  • Zaprzyjaźnisz się z urządzeniem jakim jest Tablica Interaktywna i będziesz wiedzieć jak z niej prawidłowo korzystać.
  • Naładujesz się pomysłami na aktywną i efektywniejszą prace ze swoimi uczniami.
  • W prosty sposób przełożysz pozyskaną wiedzę na swoje środowisko pracy.

Inne terminy tego szkolenia ?